Kako komentirate utakmicu Hrvatska - Brazil?

Brazil i Hrvatska otvorili su sinoć Svjetsko nogometno prvenstvo.

OSTAVITE SVOJE KOMENTARE NA FACEBOOKU I TWITTERU, A NAJZANIMLJIVIJE ĆEMO PROČITATI U VIJESTIMA NOVE TV U 17 SATI!

Pročitajte i ovo Ris na području Parka prirode Učka Lijepo iznenađenje U Parku prirode Učka snimljena je rijetka "velika zvijer": Ova divlja životinja na tom području nije viđena desetljećima Slika nije dostupna Tema dana Kako komentirate igru hrvatske reprezentacije protiv Belgije?

Hrvatska reprezentacija umalo je kreirala senzaciju na otvaranju Svjetskog prvenstva.
Hrvatska se dobro držala, naročito u prvih 25 minuta. Naši su reprezentativci šokirali Brazil ranim pogotkom, no favorizirani Brazil je ipak preokrenuo.

Lovren otkrio sramotu japanskog suca: Evo što je rekao o penalu

Imali su naši nogometaši 1:1 do 70. minute, no onda je japanski sudac Yuichi Nishimura dosudio nepostojeći 11-erac za domaćine. Brazil je na kraju slavio s 3:1 kasnim pogotkom Oscara, no cijeli svijet dan nakon utakmice priča o velikom gafu suca koji je potpuno zasjenio utakmicu otvaranja.

Pitamo vas – kako komentirate utakmicu Brazil – Hrvatska?