Tema dana

Je li četvrto mjesto rukometaša uspjeh?

Hrvatska rukometna reprezentacija završila je Europsko prvenstvo u Danskoj na četvrtom mjestu.

OSTAVITE SVOJE KOMENTARE NA FACEBOOKU I TWITTERU, A NAJZANIMLJIVIJE ĆEMO PROČITATI U VIJESTIMA NOVE TV U 17 SATI!

Pročitajte i ovo Marija Bubaš KOMENTIRALA I ČETVRTI VAL Capakova pomoćnica zadarskoj konobarici: "Može netko odbiti nositi masku, ali onda bi trebao raditi negdje drugdje" Navijači Počinje vatreno ludilo Svako ima svoju omiljenu navijačku himnu, no pojavili su se i novi hitovi koji podižu atmosferu

Hrvatska rukometna reprezentacija je na tri posljednja velika natjecanja osvojila broncu. Treći smo bili na EP-u Srbiji 2012. godine, potom na OI u Londonu iste godine, te na SP-u u Španjolskoj 2013. Nažalost, ovoga puta smo ostali bez medalje.

Naši rukometaši šesti put zaredom stigli su do polufinala Europskog prvenstva. Dva puta su bili srebrni, jednom brončani, a ovo je treći put da su završili kao četvrti.

Dok dio navijača smatra kako je i četvrto mjesto uspjeh, ima i onih koji se ne slažu.

Što vi mislite, je li četvrto mjesto rukometaša uspjeh?