Tema dana

Je li četvrto mjesto rukometaša uspjeh?

Hrvatska rukometna reprezentacija završila je Europsko prvenstvo u Danskoj na četvrtom mjestu.

OSTAVITE SVOJE KOMENTARE NA FACEBOOKU I TWITTERU, A NAJZANIMLJIVIJE ĆEMO PROČITATI U VIJESTIMA NOVE TV U 17 SATI!

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Vidite li grešku? Ups! Europski parlament poželio Hrvatskoj sreću protiv Engleske, no zbog nezgode koja im se potkrala ubrzo maknuli status Navijači Počinje vatreno ludilo Svako ima svoju omiljenu navijačku himnu, no pojavili su se i novi hitovi koji podižu atmosferu

Hrvatska rukometna reprezentacija je na tri posljednja velika natjecanja osvojila broncu. Treći smo bili na EP-u Srbiji 2012. godine, potom na OI u Londonu iste godine, te na SP-u u Španjolskoj 2013. Nažalost, ovoga puta smo ostali bez medalje.

Naši rukometaši šesti put zaredom stigli su do polufinala Europskog prvenstva. Dva puta su bili srebrni, jednom brončani, a ovo je treći put da su završili kao četvrti.

Dok dio navijača smatra kako je i četvrto mjesto uspjeh, ima i onih koji se ne slažu.

Što vi mislite, je li četvrto mjesto rukometaša uspjeh?