U punom autobusu vrijeđala putnika, na kraju se potukla s njim

Još jedan rasistički ispad u britanskom javnom prijevozu.

 
 
 
 
Rasizam u Britaniji (Screenshot You Tube)

U gradskom autobusu u Londonu, snimljena je žena kako verbalno zlostavlja jednog putnika. Potom ga je pokušava udariti, uslijed čega je izgubila ravnotežu i pala. Putnici su kazali kako su prvo čuli ženu da psuje, što ih je nasmijavalo, piše Daily Mail.

>> Zatvor za ženu koja je s djetetom u krilu izvikivala rasističke uvrede

>> Britanija u šoku: S djetetom u krilu izvikivala rasističke izjave

No, nakon što je nekoliko puta pokušala opovrgnuti tvrdnju suputnika da je Englez, držeći se za šipke, u jednom ga je trenutku pokušala udariti nogama. Međutim, tada je izgubila ravnotežu i pala. Brzo se ustala i prema njemu zamahnula šakama. On ju je zaustavio govoreći: 'Daj sjedeni', dok se borio s njom da ga ne udari. 
 

  • Ispiši
  • Ocijeni:
  • ( glas(ova))

Komentari ( komentara do sada)

Komentiraj

tvoj komentar:

cfea065b56_60626580 Vukovar je bio srpski

26.5.2012. Zagreb. Nikolić mi je rekao: "Vukovar je bio srpski grad. Nemaju (Hrvati) šta da se vrate". Tako glasi citat srbijanskog predsjednika Tomislava Nikolića. Imam audiozapis razgovora. Napisao sam točno što je rekao", rekao je za Večernji list novinar njemačkih novina Frankfurter Allgemeine Zeitunga Michael Martens nakon što su iz Nikolićeve stranke demantirali taj navod iz intervjua.

Dnevnik.hr na Facebooku