Veseli navijači ostavili izraelski Beitar bez naslova

Bivšem vrataru Hajduka, Tvrtku Kali, nedostajale su samo četiri minute do prve titule prvaka Izraela, ali masovni upad na travnjak veselih navijača navijača zakomplicirao je situaciju.

Naime, domaćom pobjedom protiv Maccabija iz Herceglija, njegov Beitar iz Jeruzalema trebao je osigurati naslov. No kod vodstva 1-0, četiri minute prije kraja, stotine domaćih navijača nisu se više mogle suzdržati i provalile su na travnjak slaveći titulu!

Pročitajte i ovo Izraelski borbeni avion F-15 Pitanje koje visi u zraku Svijet strahuje nakon izraelske najave: Je li moguće da Izrael napadne iranska nuklearna postrojenja? Ilustracija Vodi se žestoka rasprava Netanyahu pred velikom dilemom nakon iranskog napada: "Napravit ćemo sve što je potrebno"

Sudac je bio prisiljen prekinuti utakmicu. Beitar zasad umjesto naslova očekuje kaznu, a bijesni vlasnik kluba, Arkadij Gajdamak, navijače je nazvao neodgovornim glupanima