Veleslalom Whistler: Pobjeda Reichelta, Kostelić 15.

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić nakon više od četiri godine ponovno je osvojio bodove u veleslalomu za Svjetski kup, u kanadskom Whistleru je zauzeo 15. mjesto.

Kostelić je nakon prve vožnje bio 29., ali je drugim vremenom druge vožnje svoj plasman popravio za 14 mjesta. Za pobjednikom, Austrijancem Hannesom Reicheltom zaostao je 2.02 sekunde.

Drugo mjesto zauzeo je Švicarac Didier Cuche sa 39 stotinki zaostatka za pobjednikom, a treće vodeći nakon prve vožnje Austrijenac Benjamin Raich sa 44 stotinke slabijim vremenom.

U ukupnom redoslijedu Svjetskog kupa i dalje vodi Amerikanac Bode Miller koji sada ima 45 bodova više od drugog Raicha. Treći Cuche zaostaje 105 bodova.