izvanredna
uživo

UŽIVO Milanović: "Ovo je priprema za državni udar"

Škotska: Motherwell - Glasgow Rangers 1:1

Nogometaši Glasgow Rangersa nakon izgubljenog finala Kupa UEFA, najvjerovatnije i prvenstvo Škotske nakon što su u subotu igrali samo 1:1 kod Motherwella.

Rangersi su vodili pogotkom Dailya u 29. minuti, a za Motherwell je izjednačio Porter u 49. minuti.

Ovim rezultatom Celtic je zadržao prednost od tri boda, iako Rangersi imaju utakmicu manje. Dokraja prvenstva Celtic ima samo jednu utakmicu protiv Dundee Uniteda u četvrtak, dok Rangersi igraju u gostima kod St. Mirrena, te doma sa Aberdeenom. U slučaju istog broja bodova odlučuje razlika pogodaka, a tu je Celtic trenutno bolji.

1. Celtic Glasgow 37 83:26 86

2. Glasgow Rangers 36 81:31 83

3. FC Motherwell 37 48:46 57

4. Dundee United 37 53:46 52

5. Hibernian Edinburgh 37 49:43 52

6. FC Aberdeen 37 48:58 50