izvanredna

Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"

Škotska: Celtic - Rangers 3-2

U posljednjem "Old Firm" dvoboju ovosezonskog škotskog nogometnog prvenstva Celtic je na svom stadionu svladao Rangerse sa 3-2 (2-2), te tako stekao pet bodova prednosti pred najvećim rivalima na vrhu ljestvice.

Tri kola prije kraja Celtic ima 80 bodova, a Rangersi 75, ali i tri utakmice manje.

Pročitajte i ovo Ilustracija Tko je Nicholas Rossi? Očajni pokušaji da izbjegne suđenje: Muškarac optužen za silovanja lažirao smrt, njegov novi plan je još biziarniji Ilustracija kaos u prometu Oluja Gerrit udarila svom snagom: Oštećeno više od 100 kuća, uzbuna zbog poplava...

Domaći su inače poveli preko McDonalda već u 4. minuti, da bi gosti preokrenuli na 1-2 pogocima glavom nakon kornera Weira (17) i Cousina (29), da bi na 2-2 izjednačio ponovno McDonald (43).

Odlučujući trenutak dogodio se u 70. minuti kada je Broadfoot srušio McDonalda u kaznenom prostoru, a Barry Robson je iz 11-erca donio vrlo važnuz pobjedu Celticu.

"Bila je ovo savršena McDonaldova utakmica, ali sve što smo postigli ovom pobjedom je da smo se održali u utrci za naslov", kazao je manager Celtica Gordon Strachan.