Sveta nedjelja: Pronađena avionska bomba bez eksploziva

Još jedna avionska bomba iz Drugog svjetskog rata pronađena je na zagrebačkom području, no ovoga puta riječ je o tzv. vježbovnoj bombi bez eksploziva, pa stanovnicima Ulice Franje Tuđmana u Svetoj Nedelji, gdje je pronađena, ne prijeti nikakva opasnost.

 
 
 
 
Bomba
Bomba

U posljednja 3 mjeseca na zagrebačkom je području pronađano 6 avionskih bombi

Vježbovnu avionsku bombu bez eksplozivnog punjenja pronašli su jučer poslijepodne radnici na gradilištu prilikom iskapanja zemlje bagerom.

Riječ je o šestoj avionskoj bombi pronađenoj u posljednja tri mjeseca na zagrebačkom području. 

Ranije je na gradilištu u Maksimiru iskopano pet avionskih bombi, no one su, za razliku od bezopasne svetonedeljske, bile ubojite, a u slučaju posljednje pronađene krajem siječnja morala se čak provesti i evakuacija tamošnjeg stanovništva.

  • Ispiši
  • Ocijeni:
  • ( glas(ova))

Komentari ( komentara do sada)

Komentiraj

tvoj komentar:

4933afbd46_60626498 Htio pregaziti policajce, zaustavili ga auto-škola i vozač SUV-a (Video: APTN)

27.5.2012 - Vozača koji je krivim smjerom ulice vozio neregistrirani automobil, policija nije mogla sama obuzdati pa su im pomogli drugi vozači, među njima i vozač auto-škole.