Tema: torino

Slavlje Pašalića i suigrača iz Milana (Foto: AFP) Pašaliću svih 90 minuta VIDEO Milan se izvukao iz knock-downa: Torino prosuo 2:0 i penal!

Rossonera u prvom poluvremenu nije bilo "nigdje", ali su se trgnuli i uspjeli izbjeći poraz.

Video

Dinamo na gostovanju kod Juventusa (Foto: AFP) Komentar Ivice Mede U Torinu otkrivena sudbonosna odluka za hrvatski nogomet: Budućnost Dinama u rukama Hajduka

Utakmica Dinama u Torinu protiv Juventusa naznačuje da bi uskoro moglo doći do značajne promijene odnosa snaga u hrvatskom nogometu...

Stranica: 10 |  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

DNEVNIK.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice DNEVNIK.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice DNEVNIK.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se