Tema: pistons

Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja VIDEO: Umirovljen dres košarkaškom 'bad boyu' kojeg su zbunili samo Hrvati

Tijekom poluvremena utakmice protiv Chicago Bullsa, NBA klub iz Detroita je odao poštovanje svom nekadašnjem košarkašu Dennisu Rodmanu podizanjem njegova dresa pod svod arene The Palace of Auburn Hills

Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Evo razloga zbog kojih ćete zamrziti Garnetta!

Krilo Boston Celticsa od 1995. kada je stigao u NBA iza sebe ima nekoliko ružnih incidenata, a oni za koje se zna razlog su da ga - mnogi zamrze!

Stranica: 2 |  1 2 > >>
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja VIDEO Šok: Kolaps Stuckeyja zasjenio pobjedu Cavsa

Košarkaši Cleveland Cavaliersa, najbolje momčadi NBA lige, savladali su na svom parketu Detroit Pistonse 99-92, ali cijela utakmica ostala je u sjeni incidenta koji se dogodio početkom treće četvrtine...

• Cleveland 06.03.2010 09:52
    • Autor: V.H./TS
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Cleveland i Lakersi nezaustavljivi

U doigravanju NBA lige Cavaliersi su ostvarili vodstvo od 29 koševa u četvrtoj četvrtini i zadržali Pistonse do kraja utakmice na 94:82 te tako poveli 2:0 u Istočnoj konferenciji. Na Zapadu su LA Lakersi pobijedili Utah Jazz 119:109 i poveli 2:0, a Portland je izjednačio na 1:1 s Rocketsima...

• Cleveland 22.04.2009 09:59
    • Autor: S.D.
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Detroitu pobjedu donio povratnik McDyess

U derbiju večeri u košarkaškoj NBA ligi Detroit je na svom terenu svladao Orlando 88:82, a ključne poene za Detroit zabio je 34-godišnji povratnik Antonio McDyess.

• New York 30.12.2008 10:47
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Celticsi nadigrali Pistonse, Lakersi lako protiv Sunsa

Aktualni prvak Boston Celtics je pobijedio Detroit 98:80, dok su Los Angeles Lakersi na gostovanju porazili Phoenix 105:92.

• New York 21.11.2008 09:57
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Detroit zaustavio Cleveland; teksaški derbi Dallasu

Nakon osam uzastopnih pobjeda košarkaši Clevelanda zaustavljeni su u Detroitu, koji je slavio s 96:89.

• New York 20.11.2008 12:15
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Phoenix dobio Detroit; Shaq isključen s utakmice

U derbiju večeri Phoenix Sunsi su na domaćem terenu pobijedili Detroit Pistonse 104:86, unatoč tomu što je Shaquille O'Neal isključen sredinom druge četvrtine zbog nesportskog prekršaja na Rodneyju Stuckeyju.

• New York 17.11.2008 12:00
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Pistonsi slavili nad Warriorsima

Košarkaši Detroit Pistonsa upisali su šestu ovosezonsku pobjedu u NBA ligi svladavši na gostovanju Golden State Warriorse sa 107-102.

• Oakland 14.11.2008 10:05
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja NBA: Boston korak do velikog finala

Košarkaši Boston Celticsa svladali su u petoj utakmici finala Istočne konferencije NBA lige u svojoj dvorani Detroit Pistonse sa 106:102.

• New York 29.05.2008 10:22
    • Autor: Hina

• Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja NBA: Detroit poravnao na 2-2

U finalu Istočne konferencije NBA lige košarkaši Detroit Pistonsa poravnali su omjer u pobjedama na 2-2, nakon što su sinoć na svom terenu svladali Boston Celticse 94-75.

• Detroit 27.05.2008 10:44

DNEVNIK.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice DNEVNIK.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice DNEVNIK.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se