Tema: Osvojio

Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Rekordni dobitak Sretnik na lutriji osvojio 93,6 milijuna eura

Jedan Švicarac osvojio je pravo bogatstvo, 115,5 milijuna švicarskih franaka (93,6 milijuna eura), u izvlačenju lota Euro Millions, javila je agencija ATS.

Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Prava šteta Žiri 'X Factora' pomeo s nogu emotivnom izvedbom i zatim - nestao!

Na pitanje Garyja Barlowa gdje živi, 26-godišnjak je zbunio žiri rekavši da živi posvuda. Ubrzo je objasnio da je beskućnik i zatim ih pomeo s nogu emotivnom izvedbom hita 'Coconut Skins'.

Video Foto
Stranica: 1 |  << < 1 > >>
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Britanski 16-godišnjak osvojio Mt. Everest!

Šesnaestogodišnji britanski učenik oborio je svjetski rekord i postao najmlađa osoba koja se popela na najviši svjetski vrh Mount Everest, izvijestili su organizatori.

• Katmandu 27.05.2011 22:48
    • Autor: T.Š.
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Zenit osvojio Superkup

Nogometaši ruskog Zenita iz Sankt Petersburga osvajači su europskog Superkupa. Pobjednici prošlosezonskog Kupa UEFA su u Monacu na stadionu Louis II svladali osvajače Lige prvaka Manchester United sa 2-1 (1-0).

• Monaco 30.08.2008 08:52
    • Autor: Hina

• Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Ne zaboravi stihove osvojio gledatelje

Nakon uspjeha koji je Nova TV postigla s Farmom, njezin drugi veliki projekt glazbeni kviz „Ne zaboravi stihove“ u prvom emitiranju postigao je na ciljnoj skupini 18-49 godina udio u gledanosti od 40,5% i ujedno bio najgledaniji program jučerašnjeg dana.

• Zagreb 18.03.2008 15:24
    • Autor: Dnevnik.hr
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Homo Sapiens osvojio Zemlju zahvaljujući moru

Otkriće najstarije obalne nastambe homo sapiensa u jednoj špilji u Južnoj Africi pokazuje da su naši preci osvojili Zemlju zahvaljujući hrani iz mora, prema istraživanju koje će u četvrtak biti objavljeno u časopisu Nature.

• Pariz 17.10.2007 18:40
    • Autor: HINA
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Blake osvojio turnir u New Havenu

Američki tenisač James Blake osvojio je ATP turnir u New Havenu. Blake je u finalu pobijedio sunarodnjaka Mardyja Fisha sa 7-5, 6-4.

• New Haven 26.08.2007 08:19
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Karlović osvojio prvi turnir u karijeri!

Hrvatski tenisač Ivo Karlović osvojio je prvi turnir u karijeri pobijedivši u finalu zemljanoga turnira u Houstonu Argentinca Mariana Zabaletu sa 6:4, 6:1, što znači da je Zagrepčanin osvojio turnir bez izgubljenoga seta.

• Houston 15.04.2007 22:03
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Ljubičić osvojio Dohu

Hrvatski tenisač Ivan Ljubičić osvojio je milijun dolara vrijedan ATP turnir u Dohi svladavši u finalu Britanca Andyja Murraya sa 6-4, 6-4. To je sedmi osvojeni turnir Ljubičića u karijeri.

• Doha 06.01.2007 18:34
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Ančić osvojio St. Peterburg

Hrvatski tenisač Mario Ančić osvojio je ATP turnir u St. Peterburgu. U finalu je pobijedio branitelja naslova Šveđanina Thomasa Johanssona sa 7-5, 7-6.

• Sankt Peterburg 29.10.2006 14:21
  • Fotografija je uklonjena radi isteka prava korištenja Federer novi vladar Wimbledona

Roger Federer po četvrti je puta osvojio Wimbledon pobijedivši u nedjeljnom finalu Rafaela Nadala u četiri seta sa 6-0 7-6 6-7. Novim naslovom Federer je postigao osmu pobjedu na Grand Slamu

• London 09.07.2006 18:26